Webinar

Переслідування воєнних злочинів: Уроки колишньої Югославії для України

Приєднуйтесь до нас, віртуально, 22 квітня 2024 року, у понеділок, о 18:00 за центральноєвропейським часом, на вебінарі на тему: “Переслідування воєнних злочинів: Уроки колишньої Югославії для України”. Тему представить д-р Іва Вукушич, історик і дослідник геноциду, доцент кафедри міжнародної історії Утрехтського університету, а також запрошений науковий співробітник кафедри воєнних досліджень Королівського коледжу Лондона.

Другим спікером буде д-р Анна Адамська-Галлант, доктор філософії, колишній міжнародний суддя в Косово, керівник судового компоненту проекту ЄС “Право-Justice” в Україні.

Вебінар зосереджується на викликах і можливостях судового переслідування воєнних злочинів, а також на багатьох труднощах, які стоять перед Україною у спробі забезпечити певне правосуддя для тих, хто вижив. Доктор Вукушич багато років працював над питаннями відповідальності в колишній Югославії та Гаазі і використає цей досвід для того, щоб поділитися думками про шляхи подальшого розвитку для України. Основна увага буде приділена кримінальній відповідальності за міжнародні злочини в МКС та в рамках національної судової системи, а також зусиллям, спрямованим на переслідування злочину агресії.

Модератором зустрічі буде д-р Андрій Косило, ад’юнкт-професор Інституту соціальної профілактики та ресоціалізації і Варшавського університету, кафедра кримінології та кримінальної політики, член правління Фундації “Соняшники”.

Вебінар проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

Вебінар є спільним заходом проекту “Соняшники” та проекту ЄС “Право-Justice”.

Будь ласка, перейдіть за посиланням нижче, щоб приєднатися до вебінару: https://us06web.zoom.us/j/81066780577?pwd=TKYLV1lE50e4M6M2A1VZp-b7ZK_wew.JQwicx7ehWRBhoGe